YABANCI DİLLER SENE SONU MÜZİKALİ

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Henüz oy kullanılmadı.)
Loading ... Loading ...

7 Haziran 2017 Çarşamba günü gerçekleşen Yabancı Dil Etkinliklerinde lise öğrencilerimiz İngilizce ve Almanca performansları ile göz doldurdu. Öğrencilerimiz sokak dansıyla yaptıkları eğlenceli atışmalarıyla harika bir koreografi sergilediler. Ardından Amerika’da bir müzikal okuluna kabul gören yetenekli bir kemancının yaşadıklarını anlatan ”High Strung” adlı müzikali canlandırdılar.
Öğrencilerin Almanca performansları da izlemeye değerdi. 1970lerde Almanya’ya giden Türk işçilerinin trajikomik hikayesini anlatan öğrencilerimiz, gerek güldürerek gerek hüzünlendirerek keyifli bir gösteri sundular.
Günümüz toplumunu eleştirel bir bakışla ele alan öğrencilerimiz bir TV programı reality show ile izleyicilerimizi hem düşündürdüler, hem de güldürdüler.
Öğrencilerimiz ayrıca çizgi film prenseslerinin bilinmeyen yönlerini komik bir dille anlatan tiyatro oyununu başarı ile canlandırdılar.
Veli katılımın çok yoğun olduğu bu harika gösteride muhteşem bir final sergileyen öğrencilerimizi kutlar ve emekleri için teşekkür ederiz.

Paylaş

Herhangi bir yorum bulunmamaktadır. İlk yorum bırakan siz olun.

Videoya yorum yazabilirsiniz.

 

— zorunlu*

— zorunlu*

*